Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i inicjatyw personalnych

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

28 Czerwca 1956 r. 406

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

Nasz HR nie podlewa kwiatków, lecz kształtuje biznes.

Intensywny rozwój naszego działu wzmaga potrzebę pozyskania na tym stanowisku dwóch osób: juniora (wymagane osobowość oraz chęci) oraz profesjonalisty (wiedza poparta doświadczeniem). Po aplikacji zostaniesz przekierowany do kwestionariusza, który pozwoli nam ocenić Twój poziom kompetencji do właściwego poziomu :)

1. Nadzór nad obszarem rekrutacji:

- kreowanie ogłoszeń o pracę

- utrzymywanie kontaktu z portalami rekrutacyjnymi

- samodzielna i efektywna rekrutacja

(etapy zależne od doświadczenia i udowodnionych kompetencji, zaczynając od preselekcji CV, przez wywiady telefoniczne do bezpośrednich rozmów z Kandydatem)

- obsługa oraz rozwój narzędzia rekrutacyjnego ATS

- współpraca z Klientem wewnętrznym w zakresie prowadzonych rekrutacji oraz troska o przepływ informacji w trakcie procesu rekrutacji.

- analiza problemów, blokad, utrudnień i przyczyn hamulcowych w procesach rekrutacji

- wdrażanie optymalizacji, usprawnień oraz udrożnień oraz rozwijanie procesu rekrutacji

- raportowanie do HR Biznes Partnera

2. Wsparcie w obszarze polityki personalnej:

- bezpośrednia podległość pod HRBP

- kreowanie oraz implementacja inicjatyw zwiększających well-being pracowników

- inżynieria polityki personalnej

- udział w budowaniu employer branding (szczególnie w obszarze candidate experience)

- koordynacja procesu zatrudnienia pracownika

- wsparcie w zakresie organizacji szkoleń wspomagających rozwój pracowników

- dbałość i rozwój komunikacji wewnątrz organizacji

Podział czasu pracy
65%

Czynności rekrutacyjne

35%

Pozostałe czynności HR

Nasze wymagania

Umiejętność realizacji powyższych obowiązków :)

To oferujemy

  • Możliwość dużej decyzyjności i wdrażania kreowanych przez siebie strategii i inicjatyw

  • Silny wpływ na wizję i kierunki rozwoju Działu Personalnego

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze szeroko pojętego HR

  • Współpracę w obszarze rekrutacji z różnorodnymi działami

  • Ścieżkę rozwoju i awansu

  • Ambitne cele oraz zróżnicowany zakres projektów

  • Po okresie wdrożenia możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Brak nudy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 28 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów. Realizujemy wdrożenia dedykowanych rozwiązań dla Klientów sieciowych z branż retail, petrol, horeca, logistics, fashion oraz banking.

Dołącz do nas i się o tym przekonaj :)

Zwyczajowo rekrutujemy w odpowiedzi na potrzeby biznesu, tym razem szukamy osoby, która wzmocni Dział Personalny i wyniesie Nasze procesy rekrutacyjne na wyżyny :)

Przewiń do profilu firmy

Nadal się zastanawiasz? Aplikuj jeżeli odpowiesz "tak" przynajmniej na 9 poniższych stwierdzeń :)

  • Jesteś absolwentem kierunku psychologia w biznesie, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewnym

  • ’Czujesz’ HR całym sobą

  • Jesteś uczestnikiem szkoleń branżowych, rozwojowych, konferencji lub webinarów o tematyce HR

  • Podążasz za trendami HR

  • Posiadasz lub chcesz posiąść wiedzę merytoryczną w zakresie rekrutacji i rozwiązań usprawniających funkcjonowanie działu personalnego w firmie

  • Wykazujesz się proaktywną postawą i potrzebujesz sprawczości oraz samodzielności w działaniu

  • Reprezentujesz myślenie ’out-of-the-box’

  • Potrafisz doskonale organizować swoją pracę

  • Samodzielnie kreujesz rozmaite działania i inicjatywy

  • Wciąż dążysz do udoskonalania/ulepszania/poprawy swoich działań i wyciskania cytrynki do końca

  • Masz w głowie wizję HR jako działu nowatorskiego opartego na najnowszych trendach’

  • Jesteś osobą zadaniową

  • Twoim konikiem są techniki komunikacyjne

  • Posiadasz umiejętność żonglerki słowem pisanym