Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji Opiekunów Osób Starszych z językiem niemieckim

VESTINA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Świadczymy profesjonalne usługi opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.vestina.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: możliwość pracy zdalnej, częściowa praca stacjonarna w biurze w Chorzowie.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów, dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

  • samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • podtrzymywanie stałego kontaktu z pracownikami,
  • przygotowywanie ofert pracy,
  • organizacja i koordynacja podróży dla pracowników,
  • współpraca z niemieckimi partnerami,
  • aktywne budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • wytrwałość w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (możliwość pracy również w niepełnym wymiarze godzin),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe powiązane z wynikami pracy,
  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy,
  • służbowy telefon,
  • służbowy laptop,
  • inne niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy