Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i marki pracodawcy

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.O firmie

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, sprzedażowe i menedżerskie

  • codzienna praca z eRecruiter (zakładanie rekrutacji, publikowanie ogłoszeń)

  • stały kontakt z menedżerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia

  • komunikacja wewnętrzna budująca motywację i zaangażowanie pracowników (min. konkursy, losowania biletów, akcje charytatywne administracja systemem motywacyjnym)

  • udział w zewnętrznych wydarzeniach employer brandingowych

  • monitorowanie rynku pracy i proponowanie nowych rozwiązań w obszarze rekrutacji i komunikacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska

  • doświadczenie w projektach EB, szczególnie skierowanych do wewnątrz organizacji

  • biegła znajomość eRecruitera, praca przy dużej ilości rekrutacji zakładanych w systemie

  • samodzielność w działaniu i wysoka jakość pracy

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju swojej kariery zawodowej poprzez udział w licznych projektach HR w jednej z najbardziej perspektywicznych branż,

  • model pracy hybrydowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne