Specjalista ds. rekrutacji i obsługi pracowników tymczasowych z j. niemieckim

REMEDYO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych od A do Z (od rekrutacji, poprzez bieżącą obsługę i rozwiązywanie problemów po powrót pracowników)
  • Tworzenie i modyfikowanie niezbędnej do delegowania dokumentacji i procedur
  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych i elastyczne reagowanie na ich potrzeby
  • Odpowiadanie na wpływające od Klientów zapytania i tworzenie ofert.
  • Raportowanie wyników pracy

Podział czasu pracy

60%

Czynności rekrutacyjne

20%

Prowadzenie dokumentacji

20%

Czynności sprzedażowe

Nasze wymagania

  • Znasz doskonale język niemiecki (warunek konieczny)
  • Prowadziłeś/łaś z powodzeniem projekty rekrutacyjne w obszarze pracy tymczasowej.
  • Znasz przepisy dotyczące delegowania pracowników za granicę (Niemcy) lub z łatwością przyswajasz wiedzę prawną i ją stosujesz
  • Cechujesz się doskonałą organizacją pracy i orientacją na cel
  • Uczciwość, zaangażowanie, pomysłowość to słowa opisujące Twoja osobę
  • Posiadasz prawo jazdy kat B (to tzw. mile widziane)

To oferujemy

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie Twojej pracy
  • Realną możliwość kształtowania swojego środowiska pracy
  • Benefity jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Rozwijające szkolenia
  • Możliwość pracy hybrydowej (chętnie się spotykamy w biurze)
  • O umowie o pracę nie wspominamy, bo to oczywistość, ale pozostawiamy Tobie wybór formy współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia
  • grupowe ubezpieczenie

Tworzymy zróżnicowany zespół pasjonatów HaeRu i nowoczesnych rozwiązań. Aktualnie, w związku z rozwojem usług, poszukujemy kolegi lub koleżanki do naszego zespołu. Jeśli lubisz ciekawe wyzwania, lubisz kontakt z klientem, cenisz sobie jakość a unikasz bylejakości mamy dla Ciebie miejsce pośród nas.

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi pracowników tymczasowych z j. niemieckim, pomorskie