Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i onbardingu

Senetic S.A.O firmie

  • Kościuszki 227, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Senetic S.A.

Kościuszki 227

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe Prowadzenie procesów rekrutacji (w ramach działów: Sprzedaży, zakupów, logistyki, IT, Księgowości, Marketingu; na rynku Polskim - 80% projektów, pozostałe kraje w ramach grupy Senetic - 20%)

  • -ustalanie profilów stanowisk z liderami, menadżerami

  • - współtworzenie kampanii EB na potrzeby tych procesów,

  • - szukanie najlepszych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • - wprowadzanie usprawnień, „ulepszeń” w zakresie strategii rekrutacyjnej,

  • - współpraca z partnerami rekrutacyjnymi (sporadyczne rekrutacje)

  • - prowadzenie stałej komunikacji z „kandydatami-pracownikami”, w procesie pre-onboardingu

  • -przygotowywanie, aktualizacja informacji dla nowych pracowników w handbooku i innych kanałach informacyjnych

  • -przygotowywanie, aktualizacja „welcome packów”

  • Prowadzenie całego procesu onboardingu, w szczególności:

  • - ustalenie ścieżki onbardingowej dla danego stanowiska,

  • - organizacja pierwszego dnia w pracy,

  • - współpraca z biurem kadrowym w zakresie przygotowania dokumentacji,

  • - stała komunikacja z nowym pracownikiem w okresie próbnym – ocena zadowolenia, wyłapywanie „problemów” itp.

  • - koordynacja projektu „buddy&mentor”

  • - koordynacja programu benefitów.

  • => 18.06.2021 godz. 14.00 Zapraszamy również na sesje Q&A, gdzie chętnie opowiem więcej o stanowiskach i oczywiście odpowiem na Wasze pytania😊 – link do spotkania będzie dostępny na naszych socjalach fb czy linkedIn

Nasze wymagania

  • Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZATRUDNIMY CIĘ JEŚLI:

  • Posiadasz 2-3 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla.

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Posiadasz umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych z kandydatami w kontakcie telefonicznym i mailowym

  • Podchodzisz do swoich zadań z energią, zaangażowaniem, potrafisz efektywnie wdrażać nowe projekty i promować je wśród pracowników

  • Lubisz tworzyć, kreować nowe rzeczy w sposób nieszablonowy

  • Uwielbiasz się uczyć i cały czas szukasz nowych informacji

  • Identyfikujesz się z naszą misją i wartościami

  • Cechuje Cię samodzielność oraz skrupulatność

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej - wtedy pracujesz z dowolnego miejsca w kraju lub na świecie

  • Nie spotkasz u nas nudy i rutyny

  • Praca z gronem doświadczonych specjalistów

  • Swobodna, pozytywna atmosfera

  • Nieustanny rozwój zawodowy

  • Twoje zdanie jest zawsze brane pod uwagę

  • Ciekawe projekty na skalę międzynarodową

  • Nagradzamy Twoje osiągnięcia i sukcesy

  • Darmowy parking (również dla rowerów)

  • Elastyczne formy współpracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Lekcje angielskiego

  • System kafeteryjny MyBenefit

  • Codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek i ciepłe kakao 😊

  • Integracje mniejsze i większe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

#Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania w branży IT, pozyskując coraz to większe grono zadowolonych partnerów biznesowych na całym świecie. Oferujemy najlepsze na rynku oprogramowanie, narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz rozwiązania chmurowe.

Senetic to:

27 Spółek na całym świecie,

151 krajów objętych sprzedażą,

70 tyś. produktów w ofercie.

Przewiń do profilu firmy

Jesteśmy polską firmą o globalnym zasięgu. Zatrudniamy ok 200 osób i cały czas powiększamy zespoły w Polsce i wielu krajach na świecie. W związku z mnogością zadań i rekrutacji, poszukujemy również kolejnego HRowca/rekrutera z pasją, który zasili nasz zespół i pomoże nam budować międzynarodowe zespoły i kulturę organizacyjną opartą na wartościach takich jak współpraca, zaangażowanie czy odpowiedzialność.

18.06.2021 godz. 14.00 Zapraszam również na sesje Q&A, gdzie chętnie opowiem więcej o stanowiskach i oczywiście odpowiemy na Wasze pytania😊 – link do spotkania będzie dostępny na naszych socialach fb oraz LinkedIn.