Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rekrutacji i onboardingu

Finelf.com sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 415

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie pozycji naszej organizacji jako pracodawcy z wyboru

  • Dbanie o pozytywny Candidate Experience

  • Wypracowanie i wdrożenie najlepszych praktyk rekrutacyjnych i onboardingu

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych: tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę, analiza aplikacji, kontakt z kandydatami, przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych, dzielenie się informacją zwrotną

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów pasywnych

  • Administrowanie bazą kandydatów

  • Koordynacja procesu przyjęcia nowych pracowników

  • Ścisła współpraca z zespołem administracji oraz zewnętrznymi dostawcami (np. obsługa kadrowa)

Nasze wymagania

  • Posiadasz dobry warsztat rekruterski poparty m.in. rocznym doświadczeniem

  • Chcesz tworzyć jakościowe rozwiązania i przyczynić się do rozwoju świetnej firmy

  • Cenisz otwartą komunikację i partnerskie nastawienie

  • Wiesz, że rozwój może wiązać się z popełnieniem błędów i nie boisz się tego

  • Jesteś osoba samodzielną i bardzo dobrze zorganizowaną

  • Posługujesz się j. angielskim, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z kolegami i koleżankami z zespołu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i indywidualny system premiowy

  • Cele ustalane wspólnie z przełożonym

  • Preferowaną przez Ciebie formę współpracy (umowa o pracę/B2B)

  • Budżet rozwojowy: 1500 zł rocznie

  • Zajęcia z j. angielskiego

  • 250 złotych miesięcznie do wykorzystania w platformie WorkSmile np. na: prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport i inne kafeteryjne rozwiązania

  • Wsparcie w dbaniu o dobrostan dzięki Mindgram

  • Elastyczne godziny pracy (start między 6 a 9)

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura w Gdańsku

  • Regularne spotkania integracyjne - raz w miesiącu stacjonarne spotkanie ogólnofirmowe (przeważnie w Gdańsku)

  • Partnerską atmosferę pracy, w której masz wpływ na rozwój firmy, realizowane projekty i wybór narzędzi pracy

  • Tworzenie rozwiązań, z których można być dumnym

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w marketingu afiliacyjnym w branży finansowej. Działamy od 5 lat, a już dziś nasze serwisy odwiedza prawie 0,5 mln użytkowników miesięcznie. Wciąż udoskonalamy nasze produkty, nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami oraz wdrażamy nowatorskie rozwiązania, wspierające monetyzację. Z sukcesem wchodzimy na kolejne rynki zagraniczne i jesteśmy doceniani przez kolegów z branży za innowacyjność, pomysłowość oraz dbanie o wysoką jakość oferowanych produktów.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja praca będzie doceniona, lubisz kontakt z ludźmi i ważna jest dla Ciebie zarówno efektywność pracy jak i jej jakość - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań.