Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Onboardingu

Blachotrapez

  • Myślenice

    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • będziesz wspierać managerów w znalezieniu idealnego kandydata do ich zespołów,

  • będziesz realizować różnorodne projekty rekrutacyjne,

  • będziesz tworzyć i aktualizować opisy stanowisk pracy,

  • będziesz budować pozytywne doświadczenia kandydatów i nowo zatrudnianych pracowników,

  • będziesz mieć wpływ na to jak nas postrzegają, jak się z nami czują i funkcjonują w naszej organizacji,

  • zdecydowanie nie będziesz się nudzić :)

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

  • masz praktyczną znajomość technik rekrutacji i różnych metod oceny kompetencji,

  • znasz najnowsze techniki bezpośredniego dotarcia do kandydatów,

  • posiadasz umiejętność budowania długotrwałych relacji z kandydatami i pracownikami,

  • działasz nieszablonowo, samodzielnie i cechuje Cię determinacja,

  • lubisz kontakt z ludźmi,

  • nie boisz się wprowadzać zmian w organizacji,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świąteczne bony podarunkowe),

  • przyjazną atmosferę,

  • zakup kompletnych produktów Blachotrapez na konkurencyjnych warunkach,

  • spotkania integracyjne,

  • pracę w modelu hybrydowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Tworzymy miejsce pracy w którym:

• dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,

• pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,

• rozmawia się o faktach a nie o plotkach,

• nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Pracuj z nami w Blachotrapez – jednym z Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce!

Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań.

Nasza kultura miejsca pracy została wyróżniona przez Instytut Great Place to Work® Polska tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich spotykają się z takim uznaniem.

Dla nas ważna jest satysfakcja z pracy naszych pracowników. Jest ona jednym z elementów odpowiedzialnej strategii naszej firmy.

Dzięki naszym codziennym działaniom tworzymy silną Grupę Blachotrapez - największego w Unii Europejskiej producenta i dostawcy kompletnych rozwiązań dla domu oraz jego otoczenia. Nasze produkty można znaleźć w 200 własnych placówkach handlowych oraz u ponad 2000 dystrybutorów w Europie, Kanadzie, USA, Azji oraz Afryce.

Nasze główne marki to:

Blachotrapez - pokrycia dachowe

Solid Steel – pokrycia dachowe z kruszywem skalnym,

Revolt Energy – instalacje PV,

KROP – systemy rynnowe i podsufitka dachowa,

Gard – ogrodzenia,

PVex – hurtownia komponentów OZE.

Przewiń do profilu firmy