Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji i projektów HR

Kancelaria Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.O firmie

Kancelaria Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k. należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie. Od szesnastu lat świadczy usługi doradztwa prawnego w każdym obszarze prowadzenia działalności, reprezentując Klientów przed urzędami oraz sądami wszystkich instancji.

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla,
  • publikacja ogłoszeń oraz selekcja dokumentów aplikacyjnych nadsyłanych przez kandydatów,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami oraz przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom,
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu procesów i narzędzi HR (systemu ocen, planów rozwojowych, planowanie szkoleń),
  • udział w badaniach i analizach związanych z ZZL,
  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań w zakresie ZZL,
  • raportowanie i analiza pracy własnej oraz danych źródłowych,
  • reprezentowanie firmy m.in. poprzez udział w targach i giełdach.

Zatem jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (mile widziane kierunki pokrewne: ZZL, psychologia, socjologia),
  • masz min. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji i selekcji na różne stanowiska (mile widziane doświadczenie w agencji zatrudnienia),
  • możesz pochwalić się w wiedzą oraz praktyczną znajomością procesów, metod i narzędzi HR,
  • potrafisz analizować dane, znasz Excel w stopniu dobrym,
  • interesujesz się tematyką z zakresu rekrutacji, szkoleń, EB oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze,
  • wykazujesz w pracy inicjatywę i zaangażowanie,
  • masz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi.

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze oraz możliwość nauki i rozwoju w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w tworzeniu i wdrażaniu różnorodnych projektów z obszaru HR,
  • elastyczne godziny pracy,
  • różnorodne benefity m.in. owocowe poniedziałki oraz prywatną opiekę medyczną dofinansowywaną przez pracodawcę,
  • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy