Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

PEKAESO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych w Firmie;

  • Współpraca z menedżerami w ramach prowadzonych procesów;

  • Współtworzenie, organizacja i administracja działań szkoleniowo-rozwojowych dla Pracowników;

  • Organizacja i aktywny udział w procesie onboardingu Pracowników;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w procesie realizacji działań rekrutacyjnych i szkoleniowo- rozwojowych;

  • Budowanie wizerunku Pracodawcy na rynku pracy w ramach działań employer brandingowych;

  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu projektów HR w Firmie.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Wykształcenie wyższe. Mile widziane: zarządzanie zasobami ludzki, psychologia lub pokrewne;

  • Doświadczenie we współpracy z firmami szkoleniowymi oraz agencjami rekrutacyjnymi;

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji;

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły realizowanych zadań;

  • Dobra znajomość pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość współtworzenia polityki HR w Firmie;

  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe;

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy