Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

Cukiernia Sowa Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Po pierwsze: prowadzenie projektów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, administracja bazą aplikacji, umawianie spotkań z managerami, wsparcie ich w dalszych etapach rekrutacji)- rekrutacje są różnorodne i ciekawe

  • Po drugie: koordynacja działań związanych z zatrudnieniem i procesem wdrożenia nowych pracowników oraz współpraca z agencjami pracy tymczasowej i innymi świadczącymi usługi rekrutacyjne- bardzo tego potrzebujemy, żeby cały proces był w dobrych rękach

  • Po trzecie: poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów- bo czasem potrzebny mega spec

  • Po czwarte: komunikacja z kandydatami na każdym etapie projektu- bycie w kontakcie

  • Po piąte: budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z managerami, żebyśmy mogli wspólnie realizować cele biznesowe

  • I kolejne zadania: udział w tworzeniu planów adaptacji, wspieranie działań employer brandingowych oraz komunikacji wewnętrznej

  • Organizowanie szkoleń

  • Wsparcie działań HR Biznes Partnera i Działu Kadr

  • Wdrażanie Twoich pomysłów na usprawnienie naszej pracy

Nasze wymagania

  • Rozumienie biznesu, chęć poznania jego potrzeb i proaktywne podejście

  • Zainteresowanie procesami personalnymi oraz znajomość narzędzi rekrutacyjnych i onboardingowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w agencji rekrutacyjnej

  • Znajomość pakietu Office

  • Mile widziana praktyczna znajomość prawa pracy

  • Pomocne cechy: poczucie odpowiedzialności, dokładność, komunikatywność i lubienie ludzi, systematyczność w realizacji zadań

  • Łatwość w pisaniu tekstów

  • Mobilność (praca w Bydgoszczy, ale czasem pojawi się delegacja- mamy cukiernie w różnych zakątkach kraju)

To oferujemy

  • ciekawe zadania i udział w rozwoju procesów personalnych

  • realny wpływ na biznes

  • wdrożenie na stanowisko i wsparcie HR Biznes Partnera, Kierownika Kadr i całego zespołu

  • szkolenia rozwijające ważne dla Ciebie kompetencje

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy

  • pakiet medyczny

  • pakiet socjalny (karty Sodexo, bon świąteczny, bon urodzinowy, dopłaty do Multisport i OK-System)

  • nie mamy owocowych czwartków, ale helloł- jesteśmy Cukiernia Sowa, więc możesz być testerem naszych specjałów 😉

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Cukiernia Sowa Sp. z o.o. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym i gastronomicznym. W naszym zakładzie produkcyjnym oraz w ponad 20 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Tworzymy nowe stanowisko pracy w naszej sieci Cukierni Sowa. To miejsce dla komunikatywnych negocjatorów, skrupulatnych i wytrwałych. Praca wymaga mobilności, więc przygotuj się na doświadczenia w trasie. Jeśli jesteś na to gotowa/gotowy i odnajdujesz tu swoje cechy to zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Lubicie nasze ciasta? My też 😉 Ale jeszcze bardziej lubimy i szanujemy naszych pracowników, którzy przyczyniają się do ich powstawania. Zauważyliśmy, że mają sporo pracy związanej z procesem zatrudniania i wdrażania pracowników. Chcemy ich odciążyć w tych zadaniach. Dlatego szukamy ogarniętego specjalisty ds. rekrutacji i rozwoju, który dołączy do naszego zespołu i będzie rozwijał z nami partnerskie działania HaeRowe.