Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 170 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Od kilku lat strategicznie inwestujemy pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.

    W związku z tworzeniem nowej struktury Działu HR i kształtowaniem jego strategicznej roli w rozwoju biznesowym naszej firmy do zespołu pasjonatów HR poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

    Poszukujemy eksperta w obszarze szkoleń i rozwoju oraz doskonałego rekrutera, biegłego w pozyskiwaniu talentów z rynku.

    Twoje zadania :

    • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk w organizacji, od produkcyjnych, poprzez specjalistyczne, do menedżerskich,
    • badanie i analizowanie potrzeb szkoleniowych,
    • planowanie i opracowywanie szkoleń i programów rozwojowych, samodzielne prowadzenie wybranych, koordynowanie realizacji planu szkoleń,
    • działania z obszaru employer brandingu,
    • prowadzenie programu praktyk studenckich i staży, nadzór nad pracą stażystów i praktykantów, organizacja eventów rekrutacyjnych na uczelniach, targach pracy, targach branżowych, wdrażanie działań zorientowanych na promocję wizerunku pracodawcy i przyciągnięcie talentów,
    • realizowanie zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej i PR pracodawcy (redagowanie newslettera, komunikatów wewnętrznych, tekstów w zakładce kariera i social mediach, organizacja imprez, eventów, konkursów firmowych, grywalizacji budujących zaangażowanie).

    Doświadczenie i kompetencje, których poszukujemy:

    • co najmniej 3 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne i menedżerskie,
    • doświadczenia w badaniu i analizowaniu potrzeb szkoleniowych oraz ewaluacji efektów szkoleń i innych działań rozwojowych,
    • umiejętności organizacji oraz koordynowania szkoleń,
    • generowania innowacyjnych pomysłów w zakresie przyciągania talentów i zapewnienia płynności  procesów rekrutacyjnych,
    • doświadczenia w opracowaniu i wdrażaniu programów budujących zaangażowanie pracowników,
    • umiejętności prowadzenia przemyślanych i spójnych działań employer brandingowych wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
    • zainteresowania tematyką Lean i ciągłego doskonalenia w produkcji i innych obszarach firmy,
    • łatwości budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji,
    • doskonałej organizacja pracy własnej, umiejętności koordynowania kilku tematów jednocześnie i szybkiego reagowania na zmianę sytuacji,
    • samodzielności w pracy oraz nastawienia na realizację założonych celów,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1.

    Nasza oferta:

    • możliwość uczestniczenia w rozwoju standardów HR i polityki personalnej całej organizacji, nastawionej na zmianę i ciągłe doskonalenie,
    • unikalna kultura pracy w twórczym i różnorodnym środowisku w organizacji pracującej projektowo,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów uzasadnionych biznesowo,
    • doskonalenie własnych kompetencji dzięki interdyscyplinarnym projektom,
    • konkurencyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).