Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju kapitału ludzkiego

AL CAPONE SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich obowiązków będzie należało podejmowanie aktywnych działań skierowanych na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami do pracy.

  • Zadbasz o profesjonalny wizerunek naszej sieci- w Twojej gestii będzie leżało budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z rekrutowanymi na każdym etapie poszukania pracy (Candidate Experience).

  • Zajmiesz się tworzeniem wewnętrznych narzędzi rekrutacji oraz realizowaniem bieżących działań poprawiających jej efektywność.

  • W Twojej gestii będzie leżało wspieranie działań z obszaru budowania marki pracodawcy (Employer Branding).

  • Będziesz prowadził praktyczne szkolenia sprzedażowe w miejscu pracy – na podstawie udostępnionych przez nas materiałów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji - to warunek konieczny.

  • Masz umiejętność sprawnego poruszania się po portalach ogłoszeniowych oraz społecznościowych.

  • Jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować swój czas pracy.

  • Lubisz jeździć samochodem – praca w terenie polegająca na aktywnym pozyskiwaniu kandydatów oraz podnoszeniu kompetencji naszego zespołu jest wpisana w Twoją rolę!

  • Potrafisz skutecznie uczyć i przekazywać wiedzę.

  • Dobrze jeśli posiadasz doświadczenie na innym stanowisku związanym z obszarem HR w szczególności w obszarze szkoleń, chociaż nie jest konieczne.

  • Jesteś gotowy na wiele innych, rozwijających, nieszablonowych zadań, które nie pozwolą Ci się nudzić!

To oferujemy

  • Udział w cyklicznych imprezach branżowych.

  • Regularne degustacje i szkolenia z Ambasadorami najlepszych alkoholi.

  • Niepowtarzalna atmosfera w miejscu pracy, którą tworzą niepowtarzalni ludzie!

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop służbowy, i samochód także do użytku prywatnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • narzędzia niezbędne do pracy

Al.Capone to polska sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem, która wyznacza zupełnie inny, wyższy poziom usług w zakresie sprzedaży alkoholu. W naszych sklepach klienci znajdą największy wybór trunków na każdą kieszeń z całego świata. Nasi sprzedawcy o alkoholach wiedzą niemal wszystko, oferują profesjonalną pomoc w doborze produktów.

Przewiń do profilu firmy

Nasze mocne strony!

Nie bez powodu mówimy o sobie: „Rodzina Al.Capone”. Zależy nam na tym, aby każdy z pracowników czuł się częścią zespołu i miał realny wpływ na kształtowanie Firmy jako miejsca pracy. To właśnie dzięki opiniom naszych pracowników możemy zmieniać się na lepsze!

Zobacz, z czego szczególnie jesteśmy dumni:

• Aż 96% zatrudnionych utożsamia się z marką Al.Capone

• Prawie 95% naszych pracowników potwierdza, że ma możliwość rozwoju w sieci Al.Capone

• 93% zatrudnionych w firmie lubi swoją pracę

• 91% osób docenia wyjątkową atmosferę panującą w miejscu pracy

• Aż 91% naszych pracowników poleciłoby pracę swoim znajomym!

Cieszymy się, że to nasi pracownicy są naszą najlepszą wizytówką!