Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

ZUE S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ZUE S.A.

Kazimierza Czapińskiego 3

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy,

  • budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów, bazy uprawnień,

  • doskonalenie procesu rekrutacji i selekcji,

  • legalizacja pracy cudzoziemców,

  • prowadzenie innych projektów z obszaru HR (szkolenia, ocena okresowa, praktyki itd.),

  • prowadzenie analiz dotyczących efektywności prowadzonych działań rozwojowych,

  • aktywny udział w procesie rozwoju kompetencji pracowników,

  • dbanie o candidate experience,

  • działania z zakresu Employer Baranding,

  • wsparcie obszaru administracji pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne),

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość j. rosyjskiego i/lub ukraińskiego – poziom min. C1,

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

  • zainteresowanie tematyką i rozwojem w obszarze HR,

  • nienaganna postawa etycznej i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność oraz inicjatywa,

  • umiejętności pracy w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci