Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie organizacji w realizacji procesów HR takich jak: onboarding, rozwój pracowników, programy benefitowe, komunikacja wewnętrzna,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Wsparcie w realizacji projektów rozwojowych: matryce kompetencji, ocena roczna, Programy stażowe/ praktyki,
  • Wsparcie w realizacji szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Współpraca i wsparcie managerów w zakresie wszelkich zagadnień HR,
  • Dbałość o dokumentację związaną z procesami HR,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów HR oraz procesów rekrutacyjnych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale personalnym w firmie produkcyjnej,
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami,
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników,
  • Owoce dla Pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju, Lublin