Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

  • Oborniki Śląskie, Siemianice (pow. trzebnicki), Wrocław, Trzebnica, Wołów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa TechniSat produkuje elektronike użytkową. W naszym regionie przedsiębiorstwo jest jednym z największych pracodawców. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiebiorstwem w branży elektronicznej. Produkcja odbywa się z użyciem najnowszych technologii.
    Wraz z rozwojem Grupy TechniSat oraz robotyzacją procesów produkcyjnych, wyposażeni w technologiczny park maszynowy oraz innowacyjne rozwiązania poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • Umowę o prace;
    • Kartę restauracyjna (do 190 zł miesięcznie);
    • Nagrody za innowacyjne pomysły w ramach systemu sugestii;
    • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod grusza, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
    • Dobra atmosferę pracy.

    NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

    • Organizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne oraz specjalistyczne;
    • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi;
    • Koordynowanie komunikacja wewnętrzna;
    • Tworzenie i publikowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (media społecznościowe, strona www itp.)
    • Praca z dokumentacja Działu Personalnego;
    • Przygotowanie, pisanie i publikowanie ogłoszeń o prace;
    • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;
    • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego, uczelniami i organizacjami wspierającymi;
    • Planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacja eventów wewnętrznych i zewnętrznych.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Konsekwencja w działaniu i samodzielność w pracy;
    • Prawo jazdy kat. B (czynne);
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    CV można składać w zakładzie: TechniSat Digital Sp. z o.o.  Ul. Poznańska 2; Siemianice
    55-120 Oborniki Śląskie, tel. 71 310 42 27, 71 310 41 96

    lub za pomocą przycisku:
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TechniSat Digital Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    top

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)