Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju pracowników

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Via Medica od 25 lat dostarcza lekarzom i pacjentom najbardziej aktualnych, kompleksowych i starannie opracowanych informacji z dziedziny medycyny.

    Więcej dowiesz się na www.viamedica.pl

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Planowanie i realizacja procesów rekrutacji i selekcji
    • Wdrożenie i koordynowanie procesu ocen okresowych pracowników
    • Doradztwo kadrze menedżerskiej w obszarze rozwiązań HR (m.in. sposoby motywowania i rozwoju pracowników)
    • Analizowanie potrzeb szkoleniowych pracowników
    • Zarządzanie szkoleniami
    • Nadzór nad komunikacją wewnętrzną w firmie
    • Wsparcie w budowaniu wizerunku pracodawcy: współpraca z uczelniami, udział w targach pracy, organizacja warsztatów i prezentacji
    • Współudział w tworzeniu procedur z zakresu rozwoju zasobów ludzkich

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk społecznych (psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, socjologii)
    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem zasobów ludzkich
    • Znajomość procesów i narzędzi HR
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Współpracę z młodym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
    • Dofinansowanie karty Multisport

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.