Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Carrefour Polska Sp z o.o.O firmie

  • Targowa 72, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizujesz procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, eksperckie i menedżerskie dla wszystkich linii biznesowych w centrali,

  • współtworzysz i koordynujesz procesy: exit interview, onboardingu i rozwoju,

  • administrujesz systemami rekrutacyjnymi i rozwojowymi oraz współpracujesz z portalami rekrutacyjnymi,

  • usprawniasz procesy i wdrażasz nowe (innowacyjne) rozwiązania w ramach swojego obszaru,

  • współtworzysz wewnętrzne kampanie rekrutacyjne, wspierasz działania EB i komunikację wewnętrzną,

  • współpracujesz z Grupą i wymieniasz się dobrymi praktykami z innymi krajami.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w obszarze HR w organizacji o rozproszonej strukturze (w tym w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i bezpośredniej współpracy z kadrą menedżerską na różnych poziomach),

  • orientujesz się w trendach rozwoju pracowników i Talent Management’u,

  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie stosowania narzędzi oceny kompetencji (np. SHL, Ostendi),

  • nie boisz się innowacji i lubisz wdrażać swoje pomysły,

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (mile widziana znajomość języka francuskiego).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka