Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

ZadbanoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, głównie w obszarze IT, e - commerce

  • Pozyskanie najlepszych talentów z rynku i budowanie bazy potencjalnych talentów do przyszłych rekrutacji

  • Zadbanie o najlepsze doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym, od pierwszego kontaktu do dnia zatrudnienia

  • Zbudowanie relacji, które pomogą Ci efektywnie realizować powierzone zadania zarówno w zespole HR jak i z osobami w pozostałych obszarach organizacji

  • Aktywny udział w działaniach wzmacniających świadomość marki Zadbano - social media, konferencje, targi pracy, uczelnie, programy stażowe

  • Budowanie wizerunku Zadbano jako preferowanego pracodawcy

  • Projektowanie i wdrażanie programów rozwojowych w organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji – mile widziany obszar IT, e-commerce

  • Doświadczenie w obszarze HR, w organizacji o rozproszonej strukturze

  • Znajomość trendów rozwoju pracowników

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i społeczne

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i prowadzenia wielu różnych projektów równocześnie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie w pracy z systemami ATS

To oferujemy

  • Pracę w firmie pełnej wyzwań i możliwości - cały czas się rozwijamy, trendy dynamicznie się zmieniają - z nami nie będziesz się nudzić!

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Elastyczne godziny pracy - zaczynamy pracę pomiędzy 7 a 10

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Forma współpracy do uzgodnienia - UOP/ B2B

  • Wynagrodzenie - na pewno zadbamy o satysfakcjonujący Cię poziom

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i aktywny udział w ciekawych projektach HR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy