Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

HERSTER Dominika RadomskaO firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja Zatrudnienia HERSTER to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych usług HR.
W związku z rozwojem własnych struktur, poszukujemy do biura w Legnicy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów wszystkich szczebli
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami, selekcja i zarządzanie bazą kandydatów
  • Koordynowanie projektów rekrutacyjnych
  • Stały kontakt z Klientami i działania prosprzedażowe
  • Raportowanie wyników

WYMAGANIA:

  • Predyspozycje do pracy z ludźmi, umiejętność budowania trwałych relacji
  • Doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Wykształcenie wyższe
  • Otwarty i bystry umysł
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Samodzielność oraz dynamika w działaniu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie od efektów pracy
  • Okres wdrożenia w obowiązki
  • Swobodę w działaniu - możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Szansę na awans wraz z rozwojem firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy