Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży

Antal

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie różnorodnych oraz wymagających projektów rekrutacyjnych

  • Rozwój biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów oraz projektów

  • Poszukiwanie innowacyjnych metod dotarcia do Kandydatów

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Kandydatami i Klientami

  • Wsparcie Klientów w zakresie polityki personalnej

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się sukcesami w zakresie zatrudniania pracowników w branżach: produkcja, inżynieria, operacje, budownictwo, logistyka, energetyka, IT, SSC/BPO, sprzedaż, Retail, marketing, FMCG, farmacja, finanse, księgowość, HR, branża prawnicza

  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu projektów/klientów lub sprzedaży usług

  • Jesteś team playerem pełnym energii i pasji do pracy

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim

  • Uwielbiasz pracować z ludźmi i z łatwością nawiązujesz z nimi relacje

  • A ponadto chcesz stać się ekspertem w obszarze rekrutacji

To oferujemy

  • Codzienną pracę w odnoszącym sukcesy, zgranym i ambitnym zespole Antal

  • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Pakiet szkoleń i możliwość czerpania z firmowych dobrych praktyk i doświadczeń

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy

  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość podnoszenia kompetencji językowych)

Jeśli pasjonujesz się rekrutacją, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów

i umiejętnie prowadzisz rozmowy z kandydatami, dołącz do naszego zespołu!

Antal

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Przewiń do profilu firmy