Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży

AntalO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość realizacji siebie i swoich pomysłów - masz fajny pomysł -> informujesz, że chcesz go zrealizować -> dostajesz wsparcie i działasz.
  • A propos zgłaszania pomysłów, krępacje i wątpliwości z konfrontacją z przełożonym, również odchodzą na bok, ponieważ mamy w Antal z wszystkimi bliskie relacje. Każdy człowiek i każdy pomysł jest tak samo istotny - czy pracujesz 2 dni, czy 20 lat.
  • A skąd te bliskie relacje? między innymi ze wspólnych wyjazdów - w tym roku żeglowaliśmy nad Zegrzem, a także odpoczywaliśmy w Dubaju.
  • Stale doceniamy - chcemy, aby każdy miał motywację do działania, spotykamy się na cotygodniowych podsumowaniach, aby omawiać wszystkie osiągnięcia z całego tygodnia, gratulować i wzajemnie się motywować.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w jednej z branż: produkcja, inżynieria, operacje, budownictwo, logistyka, energetyka, IT, SSC/BPO, sprzedaż, reatil, marekting, e-commerce, FMCG, farmacja, finanse, księgowość, HR, prawo (Po ludzku: dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu będziesz płynnie poruszać się w tematach dotyczących Twojej branży, a tym samym po partnersku rozmawiać z kandydtami i klientami).
  • Masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (Po Ludzku: potrafisz rozmawiać z ludźmi, a także merytorycznie przedstawiać im swoje argumenty)
  • Jesteś team playerem pełnym energii i pasji do pracy (Po Ludzku: Nie przytłoczymy Cię otwartością naszego zespołu i również będziesz chętny do wspólnej pracy)
  • Posługujesz się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (Po Ludzku: Po prostu nie narobisz wstydu jak dojdzie do rozmowy z zagranicznym klientem, a współpracujemy z wieloma firmami :) )
  • Chcesz stać się ekspertem w dziedzinie rekrutacji (Tego możliwe, że jeszcze nie wiesz sam, przyjdź do nas i sprawdź czy bycie headhunterem i zmienianie życia zawowodwego naszych kandydatów na lepsze nie jest Twoim przeznaczeniem!)

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy
  • Zdrową i inspirującą atmosferę pracy
  • Nowoczesne biura w najlepszych lokalizacjach
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Sam decydujesz w ramach jakiej umowy z nami współpracujesz
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Transparentna ścieżka kariery
  • W pełni refundowana Karta Multisport + kafeteria benefitów
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwość rozwoju jako ReX Leader

Kim jest Antal?

Jesteśmy ludźmi, którzy od 1996 roku dokładają wszelkich starań, aby zmienić życie zawodowe naszych kandydatów na lepsze łącząc ich z najlepszymi ofertami pracy, odpowiadającymi ich zainteresowaniom. 25 lat stałego doskonalenia, obecność w 4 krajach oraz prowadzenie projaktów dla najlepszych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw pozwala nam pozycjonować się jako lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR.

Innowacyjne działanie to jedna z wartości, którymi się kierujemy, a jej efektem są rozwiązania takie jak m.in. ReX - nowoczesna platforma crowdstaffingowa. Kolejnym obszarem w którym działamy jest Market Research, dzięki któremu nie tylko szukamy nowych rozwiązań, ale także kreujemy trendy w branży HR. Wierzymy, że rzetelność badań i tworzenie ralacji buduje sukces.

Nasze dywizje tworzą najlepsi eksperci w obszarze rekrutacji oraz doradztwa HR. Czerpiemy z synergii i zaufania jakim obdarzają nas nasi kandydaci oraz klienci, dzięki czemu kompleksowo ich obsługujemy.

Rozwiąż quiz! Jeżeli zaznaczyłabyś/ zaznaczyłbyś 4 lub więcej stwierdzeń, koniecznie APLIKUJ i zacznij pracę, która sprawi Ci przyjemność :)

  • masz nosa do ludzi wartych uwagi
  • łatwo nawiązujesz kontakty
  • lubisz ludzi, a oni Ciebie
  • lubisz dobrą kawę
  • świetna atmosfera w pracy to Twój must have
  • chcesz pracować w biurze w najlepszej lokalizacji w mieście

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Specjalista ds. Rekrutacji i Sprzedaży, Wrocław