Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

FAMUR S.A.O firmie

  • Armii Krajowej 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FAMUR S.A.

Armii Krajowej 51

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble organizacji, z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i kanałów m.in. direct search, social media itp., w tym współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów rekrutacyjnych

  • współtworzenie dokumentacji związanej z obszarem rekrutacji

  • organizacja i realizacja procesów szkoleniowych

  • współpraca z uczelniami i szkołami, udział w targach pracy oraz realizacja zadań związanych z budowaniem pozytywnego wizerunku Grupy

  • analiza potrzeb oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań w obszarze HR

  • realizacja i organizacja procesów z zakresu CSR w Grupie

  • realizacja polityki personalnej Grupy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ZZL, socjologia, psychologia

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie zdobyte w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różnych szczeblach organizacji

  • doświadczenie w organizacji procesów szkoleniowych

  • doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu procesów HR

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie w zakresie MS Excel)

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych wewnątrz organizacji

  • doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielne stanowisko w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej, notowanej na GPW

  • rozwój i zdobycie wysokich kwalifikacji zawodowych

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

ANALIZA CV

2

ROZMOWA REKRUTACYJNA

3

TEST PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH

FAMUR S.A.

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy