Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Kaizen Fleet Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacje kierowców do 21 lokalizacji w Polsce,

  • Szkolenia wstępne i przygotowywanie pracowników do rozpoczęcia pracy,

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i weryfikujących wiedzę pracowników,

  • Nadzorowanie kompletności dokumentacji i wszelkich formalności związanych z rekrutacjami,

  • Kontrola i analiza jakości pracy kierowców oraz wprowadzanie działań usprawniających procesy,

  • Przygotowywanie raportów i analiz,

  • Wsparcie administracyjne dla struktury sieci oddziałów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu,

  • Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku),

  • Doświadczenie w rekrutacjach,

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu motoryzacji,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu Office,

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • System wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników,

  • Częściowa możliwość pracy zdalnej.

Kaizen Fleet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Nasza historia

Korzenie Kaizen Fleet sięgają roku 1979, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. Dobrygowski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty, posiadający 2 salony sprzedaży na Dolnym Śląsku oraz sześciokrotny zdobywca tytułu Dealera Roku. Niesamowite tempo rozwoju salonów Toyota Dobrygowski spowodowało, że Zarząd podjął decyzję o wydzieleniu ze struktury firmy działu flotowego i w 2015 roku powołał do życia spółkę Kaizen Fleet, dając jednocześnie jej pracownikom pełną swobodę działania i realny wpływ na dalszy rozwój spółki. Pod skrzydłami nowego Zarządu spółka rozpoczęła ekspansję, obejmując swoim działaniem całą Polskę. W 2017 roku Zarząd podjąć decyzję o poszerzeniu zakresu działalności o usługę najmu krótkoterminowego i tak w sierpniu pojawiły się w kilku miastach Polski pierwsze oddziały wypożyczalni samochodowej Kaizen Rent. Z końcem 2017 roku wypożyczalnia Kaizen Rent posiada swoje oddziały we wszystkich największych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań oraz ambitne plany rozwojowe związane z wyjściem poza granice kraju.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.