Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

YES BiżuteriaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji do Centrali oraz Salonów YES i Verona
  • Pozyskiwanie Kandydatów metodą direct search
  • Budowanie pozytywnego candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacyjnego
  • Organizacja procesów onboardingowych i nadzór nad ich przebiegiem
  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych ze szkoleniami oraz rozwojem Pracowników (analizowanie potrzeb szkoleniowych, opracowywanie planów, logistyka szkoleń i ich organizacja)
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • Wsparcie działań Employer Branding na lokalnym rynku pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie rekrutacji i innych działań HR
  • Umiejętność aktywnego wykorzystania nowoczesnych kanałów rekrutacji, znajomość różnych metod selekcji oraz doświadczenie w stosowaniu direct searchu
  • Prawo jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • HRowa pasja i sympatia do ludzi :)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie miłym dodatkiem

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę wśród dóbr luksusowych
  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Kursy językowe
  • Bistro na miejscu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • napoje
  • szkolenia
  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • paczki okolicznościowe

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń, Świerzawska 1, Poznań