Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.

Matejki 57

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla (publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja kandydatów, organizacja i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, udzielanie feedbacku kandydatom)
  • wdrażanie pomysłów i rozwiązań wspierających proces pozyskania najlepszych kandydatów, utrzymania pracowników i ich zaangażowania
  • identyfikacja potrzeb rozwojowych pracowników oraz planowanie i organizacja procesu szkoleń i rozwoju pracowników
  • rozliczanie kosztów zrealizowanych szkoleń i programów rozwojowych
  • realizacja procesu onboardingu oraz exit interview
  • uczestnictwo w projektach związanych z zarządzaniem potencjałem ludzkim w firmie oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w tym zakresie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne
  • min. rok doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość technik i procedur rekrutacyjnych oraz systemów wspierających proces rekrutacji
  • praktyczna wiedza o procesach HR w organizacji
  • znajomość nowoczesnych systemów szkoleń, w tym platform e-learningowych
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność autoprezentacji
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • zaangażowanie i kreatywność w działaniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to 12,5 tysiąca lokali - mieszkań i usługowych. Spółka posiada blisko 1100 budynków oraz ma udziały w niemal 700 wspólnotach mieszkaniowych.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to blisko 30 tysięcy osób, którzy zamieszkują w miejskim zasobie. To mniej więcej tyle co liczba mieszkańców Gibraltaru czy Republiki San Marino. Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali przekracza kilometr kwadratowy.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to ponad 300 pracowników będących do dyspozycji poznaniaków każdego dnia, którzy pracują w 7 biurach zlokalizowanych na terenie całego Poznania.

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń, Matejki 57, Grunwald, Poznań