Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

  • Tczew, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 działa od 2001 roku, koncentrując się na świadczeniu usług outsourcingowych m.in. działania call center, prowadzenie zewnętrznych grup sprzedażowych, merchandising, promocjach sprzedaży, rekrutacjach, szkoleniach biznesowych. Ze względu na potwierdzoną efektywność prowadzonych projektów oraz uznanie realizujemy projekty call center wyłącznie dla liderów w branżach finansowych, ubezpieczeniowych czy telekomunikacyjnych.
    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I SZKOLEŃ
    Miejsce pracy: Tczew

    Zadania:

    • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
    • Prowadzenie szkoleń i warsztatów zarówno wdrożeniowych jak i rozwojowych.
    • Uczestniczenie w przeprowadzaniu wszystkich procesów HR.
    • Wsparcie pracowników w procesie adaptacji do nowego miejsca pracy.
    • Wsparcie kadry menadżerskiej w opracowaniu, wdrażaniu i realizacji strategii, procesów i procedur w zakresie rekrutacji i rozwoju pracowników.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe, chętnie kierunkowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
    • Samodzielność, kreatywność.
    • Dynamizm, otwartość na zmiany.
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji, współpracy i łatwość komunikacji.
    • Świadomość biznesowa.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat.
    • Godziny pracy 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej.
    • Przyjazna atmosfera w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.