Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

Teleperformance PolskaO firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Teleperformance Polska

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników na stanowiska obsługowe oraz back office

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych w różnej formie (telefoniczna, online, spotkania bezpośrednie)

  • prowadzenie szkoleń onboardingowych dla nowych pracowników zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • aktywne i bezpośrednie wyszukiwanie odpowiednich kandydatów na różnych portalach i stronach internetowych

  • selekcja CV w systemie i kontakt z odpowiednimi kandydatami

  • prowadzenie sesji Assessment Center

  • publikowanie i tworzenie ogłoszeń na różnych portalach i stronach internetowych

  • nawiązywanie długofalowych relacji z kandydatami

  • proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych źródeł rekrutacji oraz usprawnianiu procesów HR

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako rekruter w agencji pracy lub in house

  • wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • nastawienie na realizacje celów

  • gracz drużynowy - chociaż każdy z nas ma osobne rekrutacje i deadline’y, dążymy do celu jako zespół wzajemnie się wspierając

  • dobra znajomość pakietu MS Office i social media

Mile widziane

  • doświadczenie w rekrutacji dla branży contact center/call center/ shared service

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne