Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń – z j. angielskim

  • Inowrocław, Toruń, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 30.11.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
    Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Rekrutacji

    i Szkoleń – z j. angielskim

    Miejsce pracy: Inowrocław, Toruń, Włocławek
    Nr ref.: HR/11/18/BDG

    Zadania:

    • Kontakty bezpośrednie, telefoniczne oraz e-mailowe w j. angielskim;
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach zatrudnienia;
    • Inicjowanie działań związanych ze szkoleniami oraz rozwojem pracowników;
    • Wdrażanie indywidualnych planów rozwoju oraz  planów szkoleniowych;
    • Sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy;
    • Współpraca z kierownictwem korporacyjnym;
    • Wdrażanie projektów korporacyjnych;
    • Współpraca z pracownikami działów HR Grupy na całym świecie;
    • Employer branding.

    Oczekiwania:

    • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 – warunek konieczny;
    • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze HR z podobnym zakresem obowiązków – warunek konieczny;
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych;
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace;
    • Mile widziane doświadczenie we współpracy z organizacjami społecznymi;
    • Proaktywna postawa, zaangażowanie, dokładność;
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętności komunikacyjne.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę we Włocławku;
    • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00;
    • Karta sportowa, telefon, laptop;
    • Szkolenia specjalistyczne oraz rozwój zawodowy;
    • Zatrudnienie w firmie o zasięgu globalnym.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.