Specjalista ds. Rekrutacji (It & Business) – umowa na czas określony 6 miesięcy

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska w obszarze IT (mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej)

  • Aktywna współpraca z managerami i doradztwo w doborze najlepszych kandydatów (w tym z managerami z centrali Banku w Wiedniu – współpraca w języku angielskim)

  • Przeprowadzanie analizy potrzeb rekrutacyjnych i tworzenie profili stanowisk

  • Pozyskiwanie kandydatów, utrzymywanie relacji z kandydatami i negocjacje

  • Prowadzenie i koordynacja rozmów rekrutacyjnych

  • Dokumentowanie procesu rekrutacji w systemie elektronicznym eRecruiter (notatki, etapy rekrutacji, raporty)

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę w odpowiednio dobranych kanałach, w zależności od profilu stanowiska

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na zewnątrz i wewnątrz organizacji

  • Udział w działaniach employer brandingowych

  • Zastępowanie członków zespołu HR podczas nieobecności w obsłudze procesów szkoleń, onboardingu i administracji kadrowej

  • Wsparcie zespołu w innych realizowanych projektach i przedsięwzięciach HR: szkolenia i rozwój, benefity, proces ewaluacji (cele i ocena pracy), badania zaangażowania pracowników, onboarding i offboarding, ZFŚS

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji, w tym w realizacji procesów rekrutacyjnych IT

  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność pracy na priorytetach

  • Samodzielność, odpowiedzialność, orientacja na cel, proaktywność i ambicja aby wcielać w życie najlepsze praktyki HR

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i umiejętność współpracy z różnymi osobowościami

  • Zainteresowanie trendami i nowościami w obszarze rekrutacji i employer brandingu

  • Myślenie analityczne, umiejętność proponowania rozwiązań opartych na danych

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie, HR, pedagogika)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (C1/C2) – wymagana umiejętność swobodnej rozmowy biznesowej, weryfikacji znajomości języka angielskiego u kandydatów, współpracy zagranicznymi pracownikami z centrali Banku oraz tworzenia dokumentacji w języku angielskim

  • Znajomość najważniejszych zagadnień prawa pracy i RODO w HR w zakresie rekrutacji

  • Mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami

  • Mile widziana dobra znajomość MS Excel (jest możliwość dalszych szkoleń, ale trzeba „lubić excela”)

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy (być może będzie możliwość przedłużenia, ale nie możemy tego teraz zagwarantować)

  • Samodzielność i możliwość realizacji dodatkowych projektów, proponowania nowych rozwiązań i usprawnień

  • Elastyczne godziny pracy (start pracy 7-11) i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multikafeteria (Multisport, bilety do kina, teatru, bony do sklepów itd.)

  • Nauka języka obcego (angielski/ niemiecki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy