Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji IT

eSky.pl S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleja Murckowska 14A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska IT

  • Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę

  • Selekcja nadesłanych dokumentów aplikacyjnych

  • Prowadzenie rozmów z kandydatami przy wsparciu Team Leaderów IT

  • Aktywne docieranie do pasywnych kandydatów i utrzymywanie relacji

  • Tworzenie pozytywnego doświadczenia kandydata

  • Ciągłe uczenie się na temat kwestii technicznych, systemów i narzędzi eSky

  • Sugerowanie i wdrażanie własnych inicjatyw i nieszablonowych pomysłów

  • Bliska współpraca z liderami zespołów IT i Dyrektorem ds. technologii

  • Uczestniczenie w działaniach employer brandingowych i innych wewnętrznych inicjatywach HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji

  • Znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Doświadczenie w pracy z wieloma metodami pozyskiwania pracowników i narzędziami rekrutacyjnymi

  • Umiejętności prezentacji i negocjacji

  • Umiejętność łatwej komunikacji z technicznymi i nie technicznymi specjalistami

  • Zdolność do pracy w trybie wielozadaniowym

  • W przypadku pracy zdalnej, gotowość do odwiedzania siedziby firmy w Katowicach kilka razy w miesiącu

To oferujemy

  • Możliwość kształtowania strategii rekrutacji IT w organizacji

  • Rozwijanie umiejętności rekrutacyjnych poprzez prowadzenie międzynarodowych procesów

  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej i wielokulturowej firmie

  • Elastyczne podejście do formy współpracy (B2B/umowa o pracę)

  • Programy ubezpieczeń na życie i zdrowie dostępne dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Dodatkowe informacje

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, skontaktuj się z nami i przekaż swoje CV w języku angielskim.