Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji IT - Talent Acquisition Specialist

SHIFTKEY sp. z o.o.

umowa o pracę
6 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wioślarska 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w branży IT: pozyskiwanie kandydatów (direct search, ogłoszenia, polecenia, baza kandydatów), prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych, współprowadzenie z liderami oddziałów spotkań technicznych, przedstawianie feedbacków po rekrutacji

  • Rozwijanie narzędzi oraz metodyk rekrutacyjnych,

  • Ścisła współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Wsparcie działań onboardingowych, offboardingowych

  • Obsługa administracyjna umów

  • Wychodzenie z inicjatywami w obszarze miękkiego HR oraz ich współrealizacja (m.in. badanie satysfakcji pracowników, organizowanie spotkań integracyjnych, zadania z zakresu candidate experience)

Nasze wymagania

  • Masz ponad 2 lata doświadczenia na stanowisku rekrutacyjnym, najlepiej w małym zespole w szybko rozwijającym się startupie technologicznym.

  • Cenisz dobrze zdefiniowany proces rekrutacji oparty na usługach, danych i analityce.

  • Kogoś, kto rozumie, że szybkość i wytrwałość to tylko niektóre z wielu zalet, jakie mała firma ma na konkurencyjnym rynku.

  • Uważasz, że doświadczenie kandydata ma ogromne znaczenie.

  • Masz umiejętność nieszablonowego myślenia (tj. kogoś, kto potrafi opracować i wykorzystać kreatywne strategie, aby przyciągnąć kandydatów)

  • Zaangażowanie w budowanie różnorodnych i integracyjnych zespołów.

  • Rozumiesz, że najwyższa jakość zatrudnienia to nie tylko „miło mieć” dla rekrutera, ale podstawa dla Twojej osobistej i marki Shiftkey.

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro z widokiem na Wisłę

  • Częściowo zdalne środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy i ustalenia

  • Wynagrodzenie konkurencyjne na rynku

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Ubezpieczenie pracowników

  • Karta sportowa

O nas

ShiftKey to platforma dla pracowników służby zdrowia. Przełamujemy tradycyjny model agencji rekrutacyjnych, dostarczając ekonomiczne rozwiązanie problemu niedoboru pracowników służby zdrowia w kraju – i wygrywamy! Jako zespół doświadczonych technologów i ekspertów ds. personelu medycznego, nasza praca zaowocowała ponad 800% wzrostem w ciągu ostatnich 18 miesięcy i nie widać końca. Jesteśmy zdeterminowani, aby zdominować ten wschodzący rynek, tworząc przemyślane, dające wartość dodaną doświadczenia w Internecie, iOS i Androidzie, które wzmacniają zarówno pielęgniarki, jak i personel placówek opieki zdrowotnej.