Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji IT - Tech Recruiter

IT - LEADERS sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie własnych projektów rekrutacyjnych end-to-end / stanowiska IT

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów – powinieneś/aś lubić sourcing i znać dedykowane narzędzia :-)

  • Zarządzanie pełnym procesem rekrutacji od pierwszego kontaktu do złożenia oferty

  • Ścisła współpraca z klientem

  • Doradzanie, wsparcie klienta, proponowanie usprawnień i dzielenie się wiedzą rynkową

  • Budowanie silnych, opartych na zaufaniu, relacji z kandydatami

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w rekrutacjach (mile widziane rekrutacje techniczne, ale również dajemy szansę osobom, które chcą spróbować w nich swoich sił),

  • Znajomość narzędzi sourcingowych, umiejętności wyszukiwania kandydatów i chęci, by robić to na co dzień,

  • Otwartość na współpracę z klientem,

  • Odpowiedzialność za powierzony projekt,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Proaktywność, dużo dobrej energii i otwartej postawy – sami tacy jesteśmy i z takimi osobami najlepiej się nam współpracuje ;-)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie: 2800-4000zł "na rękę" + atrakcyjny system prowizyjny od każdej z sukcesem zakończonej rekrutacji

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie technologicznej, w przyszłościowej branży

  • Ciągłość projektów rekrutacyjnych

  • Nie rzucamy na głęboką wodę – dostajesz szkolenia i wsparcie, kiedy tego potrzebujesz

  • Dostęp do wewnętrznej bazy kandydatów IT, która liczy ponad 19 000 specjalistów

  • Wsparcie całego zespołu – jesteśmy otwarci i lubimy dzielić się wiedzą

  • Samodzielność w działaniu i wpływ na projekty

IT - LEADERS sp. z o.o.

IT-Leaders to pierwszy w Polsce ekosystem rekrutacyjny dedykowany w 100% branży IT. Serwis działa w odwróconym modelu pracy. To firmy składają kandydatom dopasowane oferty pracy, nie odwrotnie. Ponadto Specjalistów IT wyposażamy w wiedzę o rynku pracy, narzędzia oraz informacje o ścieżkach karier i zarobkach. Nasza społeczność to ponad 700 firm i ponad 19 tysięcy specjalistów IT. Dołącz do zespołu i zmieniaj rynek rekrutacji IT.

Przewiń do profilu firmy