Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Direct Communication Sp. z o.o.

  • Sienna 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Sienna 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych;

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów;

  • Budowanie i zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów;

  • Tworzenie dokumentów i raportów;

  • Proces rekrutacyjny „end-to-end” – od znalezienia odpowiedniego kandyata, po zatrudnienie oraz onboarding;

  • Wsparcie działu HR w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia zawodowego w rekrutacji;

  • Mile widziana znajomość rynku pracy IT;

  • Bezpośrednia sprzedaż w social media (np. LinkedIn) jest plusem;

  • Znajomość metod i kanałów pozyskiwania najlepszych kandydatów na rynku;

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz zorientowanie na szczegóły;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego współuczestnictwa w rozwoju firmy;

  • Pracę zdalną lub w biurze na ul. Siennej 39 w Warszawie;

  • Benefity: lekcje językowe (angielski i niemiecki), opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do szkoleń, darmową kawę do Twojego domu i wiele innych 😉