Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji IT

FOSS POLSKA Sp. z o.o.

Bracka 25

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i samodzielne poszukiwanie kandydatów

  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych

  • Wyszukiwanie, identyfikacja i wybór odpowiednich kandydatów

  • Przeprowadzanie wywiadów i dostarczanie kandydatów do otwartych projektów

  • Kreatywne poszukiwania kandydatów z wykorzystaniem narzędzi networkingowych

  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

  • Przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń o pracę na odpowiednich portalach internetowych

  • Ścisła współpraca i przygotowywanie raportów dla menedżerów zatrudniających

  • Dbanie o pozytywne doświadczenie kandydata podczas rekrutacji

  • Wspieranie działań z zakresu budowania marki pracodawcy

  • Wspieranie działań operacyjnych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w rekrutacji, poszukiwaniach bezpośrednich i headhuntingu najlepiej w branży IT

  • Dobra znajomość terminologii i ról z zakresu IT

  • Doświadczenie w outsourcingu lub agencjach rekrutacyjnych związanych z IT będzie atutem

  • Wykształcenie wyższe

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Proaktywne, elastyczne, kreatywne podejście do pracy

  • Umiejętności organizacyjne oraz umiejętność utrzymania wysokiego poziomu dokładności

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ wielu Twoich kolegów jest w Danii i na całym świecie. Naszym językiem korporacyjnym jest język angielski w mowie i piśmie

  • Członek zespołu, który ma pozytywne nastawienie i uwielbia dobrze się bawić w pracy

  • Swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych (LinkedIn) oraz umiejętność obsługi komputera (MS Office)

To oferujemy

Oferujemy Ci naprawdę wymagające i satysfakcjonujące stanowisko w międzynarodowym środowisku. Ponad 1500 współpracowników na całym świecie, centrala w Danii i biura na całym świecie. Nasza organizacja ma płaską strukturę, więc będziesz zaangażowany zarówno w planowanie strategiczne, jak i praktyczną realizację.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FOSS przyczynia się do zrównoważonego wykorzystania zasobów rolnych naszej planety, a tym samym do odżywiania i zdrowia ludzi na całym świecie. Naszym celem jest budowanie rozwiązań analitycznych, które dodają wartości poprzez poprawę jakości żywności i optymalizację produkcji, od surowca po gotowy produkt. FOSS pomaga zoptymalizować wykorzystanie żywności i zasobów rolnych, umożliwiając klientom prowadzenie inteligentnych, opartych na danych produkcji z mniejszą ilością odpadów, lepszą jakością, większymi plonami i bardziej optymalnym wykorzystaniem surowców. Firma FOSS, będąca zawsze w czołówce rozwoju technologii analitycznych, zapewnia szereg rozwiązań analitycznych, od rozwiązań laboratoryjnych po rozwiązania on-line i in-line, w różnych branżach, od mleczarskiego po zbożowy i mięsny. FOSS dostarcza instrumenty i rozwiązania 100 największym firmom spożywczym na świecie i od ponad 60 lat FOSS wprowadza innowacje w technologii analitycznej. Firma FOSS została założona przez Nilsa Fossa w Hillerød w 1956 roku. Jesteśmy globalną firmą rodzinną, a nasze produkty i usługi sprzedawane są na całym świecie. FOSS zatrudnia ponad 1500 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie.

Firma FOSS została założona w 1956 roku i jest obecnie wiodącym światowym producentem analitycznych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego i rolnictwa. Systemy analizy FOSS są oparte głównie na technologii podczerwieni oraz analizy chemicznej. Nasze rozwiązania monitorują jakość żywności zapewniając wysoką efektywność produkcji i jednocześnie pozwalają dostarczyć konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze.

Przewiń do profilu firmy

Twój zespół

Będziesz częścią międzynarodowego zespołu HR. Dołączysz do działu HR w FOSS Service Center (FSC) w centrum Warszawy. Będziesz raportować do HR Managera.

Aplikacja

Jeśli powyższa oferta pracy brzmi dla Ciebie atrakcyjnie i możesz odhaczyć ciekawość, dociekliwość, poczucie humoru i chęć dokonania zmian, z przyjemnością przeczytamy Twoje CV.