Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rekrutacji IT

GRAVIT.DEV sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Twarda 44, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twarda 44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i kontakt z potencjalnymi kandydatami przy użyciu różnorodnych narzędzi (LinkedIn, email, facebook, fora)

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie Kandydatów (direct search i sourcing)

  • Sporządzanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Zarządzanie bazą kandydatów i procesami rekrutacyjnymi

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane z branżą IT (rozmowa wstępna oraz śledzenie postępu, bieżący kontakt z kandydatami)

  • Wspieranie kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT

  • Znajomość metod poszukiwania specjalistów IT

  • Umiejętność korzystania z LinkedIn

  • Znajomość języka angielskiego

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o Pracę lub kontrakt B2B

  • Pensja adekwatna do umiejętności i wyników sprzedażowych

  • Premie za domknięte procesy rekrutacyjne

  • Praca zdalna

  • Doskonała atmosfera

O nas

Oferujemy usługi dopasowane do potrzeb sektora IT, takie jak rekrutacja specjalistów z branży IT, outsourcing IT oraz wytwarzanie oprogramowania.

Przyciągamy najlepszych specjalistów IT. W oparciu o ich wiedzę i doświadczenie, tworzymy rozwiązania IT dopasowane do potrzeb naszych partnerów.

Zaufały nam firmy z branży bankowej, ubezpieczeniowej i transportowej, z którymi łączą nas wspólne wartości, takie jak odpowiedzialne podejście do prowadzenia biznesu, uczciwość i idea zrównoważonego rozwoju.