Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. rekrutacji IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do zespołu naszego klienta rozwijaj się w obszarze rekrutacji IT, pracuj z językiem angielskim i korzystaj z szerokiego pakietu świadczeń pozapłacowych.

    Masz doświadczenie w pracy w agencji, ale chcesz przejść do wewnętrznego działu HR?

    Ta oferta jest idealna dla Ciebie!

    Nr ref.: /151/12/2018/AR/35621
    Warszawa
    oferujemy
    • umowę na 3 miesiące na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych
    • bardzo dobrą lokalizację biura
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    zadania
    • aktywne pozyskiwanie kandydatów z branży IT
    • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • współpraca z hiring managerami
    • raportowanie
    • praca w zespole
    oczekujemy
    • doświadczenia w pracy w agencji rekrutacyjnej
    • umiejętność skutecznego wyszukiwania i rekrutacji specjalistów z branży IT
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47