Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rekrutacji IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół MasterCare tworzą eksperci z obszaru Telekomunikacji&IT. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla największych operatorów działających na polskim rynku (Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM czy Play), a także dla dostawców systemów (Huawei, Ericsson, NEC etc.).

    Zajmujemy się wskazywaniem specjalistów i zespołów do lokalnych oraz międzynarodowych projektów w branżach Telco i IT. Zatrudniamy najlepszych ekspertów otwartych na innowacyjne metody rekrutacji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań stawionych obecnie przez pracodawców.

    Poza standardowymi narzędziami i metodami pracy, które stosujemy, stawiamy również na stałą edukację w celu wdrażania najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Działamy na terenie całej Polski, choć nasze projekty obejmują także inne kraje Unii Europejskiej.

    W związku z rozpoczęciem nowych projektów, szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    REC_SEN_WAW/MC/05/2019
    4 - 6 tys. zł

    Zadania:

    • Realizowanie projektów rekrutacyjnych (również międzynarodowych) na stanowiska w branży Telco oraz IT;
    • Współtworzenie wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów rekrutacji;
    • Aktywne pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku (Direct Search, headhunting, networking, baza kandydatów);
    • Poszukiwanie i selekcja odpowiednich kandydatów na platformach rekrutacyjnych i innych branżowych narzędziach rekrutacyjnych;
    • Definiowanie profili kandydatów Telco oraz IT, przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
    • Selekcja dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami we współpracy z rekruterami technicznymi;
    • Tworzenie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych;
    • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za HR i sourcing po stronie klientów i dostawców;
    • Przygotowywanie raportów z wykonywanych przez siebie czynności i uczestnictwo
      w spotkaniach statusowych;
    • Praca z systemem eRecruiter, rozbudowywanie bazy kandydatów;
    • Poszukiwanie i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji i Employer Branding.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży Telco oraz IT, poparte wynikami;
    • Wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub informatyka/telekomunikacja);
    • Znajomość rynku outsourcing'u i usług IT pozwalająca na samodzielne działanie;
    • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych z partnerami i klientami;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
    • Zorientowanie na wyniki i wysoka motywacja do pracy;
    • Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 4000 - 6000 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kompetencji) + atrakcyjny system premiowy;
    • Budżet szkoleniowy - dopasowany do indywidualnych potrzeb;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu);
    • Wsparcie ze strony organizacji - zarówno merytoryczne jak i techniczne;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu – docelowo objęcie stanowiska Recruitment Managera;
    • Swoboda w działaniu, realny wpływ na kierunek rozwoju firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, lekcje języka angielskiego w trakcie godzin pracy).