Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Eyzee S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie niezbędnych informacji od Hiring Managerów o profilu poszukiwanych kandydatów

  • Budowanie ogłoszeń zgodnie ze standardami, jakie oczekują kandydaci IT

  • Dobieranie odpowiednich jobbordów, grup na facebooku, for aby ogłoszenia były responsywne

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami

  • Udzielanie im feedbacku po spotkaniu

  • Systematyczne i szczegółowe prowadzenie zestawień i raportów

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi

  • Opracowanie i monitoring budżetu na działania rekrutacyjne

  • Realizacja działań EB we współpracy z PR

  • Wdrażanie Asystentki ds. HR w zawód rekrutera

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska techniczne

  • Umiejętność wyszukiwania kandydatów za pomocą Sourcingu

  • Śledzenie trendów w rekrutacji IT (mile widziane czytanie blogów rekrutacyjnych, udział w wydarzeniach HR)

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko, wpływ na kształtowanie działań HR w rozwijającej się spółce IT

  • bezpośrednią współpracę z Zarządem

  • szkolenie techniczne z programistą

  • służbowy laptop

  • opłacenie konta Linkedin Premium

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • sportową kartę Multisport

  • spotkania integracyjne on-line

  • upominki dla pracowników i ich dzieci

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Eyzee S.A.

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm ​z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Nasze projekty to głównie tworzenie nowych mikroserwisów  lub nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań.

Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog).  Jesteśmy partnerem Atlassian.

Poszukujemy Analityków Biznesowo-systemowych, którzy dołączą do naszego zespołu Konsultingu. Aktualnie na obsadzenie osobami o odpowiednich kompetencjach czekają projekty w obszarze bankowym i telekomunikacyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy