Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

Lidl Polska sp. z o. o.

Poznańska 48

Jankowice (pow. poznański)

TWOJE ZADANIA

  • Współpraca przy realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów rekrutacyjnych
  • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Współudział w tworzeniu i wdrażaniu projektów personalnych
  • Prowadzenie działań mających na celu wzmacniania wizerunku pracodawcy na rynku

TWOJE KOMPETENCJE

  • Chęć rozwoju w obszarze związanym z rekrutacją
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do zmian i motywacja osiągnięć
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Sabbatical
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • System kafeteryjny
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Jankowice k. Tarnowa Podgórnego - Aplikuj
Wymiar pracy:
Pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy