Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

Elica Group Polska

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska produkcyjne i pośrednio produkcyjne

  • Wsparcie w rekrutacji na inne stanowiska w organizacji

  • Aktywne podejmowanie innowacyjnych działań rekrutacyjnych

  • Bieżąca współpraca z agencjami pracy tymczasowej

  • Aktywny udział w projektach employer-branding oraz komunikacji (działania wizerunkowe, udział w targach pracy)

  • Wsparcie w procesie wdrażania nowych pracowników w struktury firmy, prowadzenie szkoleń wstępnych

  • Wsparcie procesów rozwojowych i szkoleniowych

  • Udział i współprowadzenie innych projektów związanych z obszarem zasobów ludzkich w organizacji

  • Prowadzenie procesów legalizacji zatrudnienia obcokrajowców (opcjonalnie)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale HR, w tym w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Znajomość i doświadczenie w stosowaniu różnych metod rekrutacyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel oraz PowerPoint)

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Doskonała organizacja pracy

  • Inicjatywa w podejmowaniu nowych działań i proponowaniu nowych rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole, jak i prowadzenia samodzielnych projektów

  • Doświadczenie w procesie zatrudniania obcokrajowców (dokumentacja legalizacyjna, kontakt z urzędami) jako dodatkowy atut

  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego jako dodatkowy atut

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Możliwości rozwoju w obszarze różnych projektów HR

  • Możliwość nauki/doskonalenia języka angielskiego finansowane przez pracodawcę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowane posiłki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2021.

Przewiń do profilu firmy