Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

East Power sp. z o.o.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla,

  • Przygotowania oraz publikacja ogłoszeń na różnych portalach i grupach,

  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów,

  • Spotkania z kandydatami,

  • Realizację wyznaczonych celów.

Wymagania pracodawcy

  • Pracowitość i umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Na pewno docenimy Twoje dotychczasowe doświadczenie w dziale rekrutacji, nie martw się, jeśli go nie masz, może wyróżniają Cię inne kompetencje, które pozwolą Ci się wdrożyć w nową rolę.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Dodatki do wynagrodzenia - atrakcyjny system premiowy,

  • Otwartość na nowe pomysły- doceniamy ludzi kreatywnych,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Brak dress code,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Stabilne zatrudnienie.

East Power sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz East Power GmbH z siedzibą w Berlinie, świadczą kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie agencji pracy na terenie Polski oraz Niemiec.

Przewiń do profilu firmy