Specjalista ds. Rekrutacji (język niemiecki)

Weegree

3 6504 650 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i rozmów z kandydatami – dzięki Tobie znajdą pracę dopasowaną do swoich kompetencji i preferencji.

  • Redagowanie i publikacja interesujących ogłoszeń.

  • Telefoniczna i mailowa obsługa kandydatów oraz weryfikacja znajomości ich języków obcych – poznasz nowych ludzi z wielu zakątków Europy!

Wymagania pracodawcy

  • Jedyne, czego od Ciebie wymagamy, to chęci do podejmowania nowych wyzwań oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • łatwość pracy z celem

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które oparte będzie o Twoje doświadczenie i kompetencje + bogaty system prowizyjny.

  • Przyjazny proces wdrożeniowy, podczas którego poznasz zespół, biuro, niezbędne do pracy narzędzia oraz wyzwania, jakie na Ciebie czekają.

  • Liczne kursy i szkolenia, dzięki którym nigdy nie będziesz stać w miejscu – stawiamy na Twój ciągły rozwój!

  • Elastyczny czas pracy od poniedziałku do piątku, w nowoczesnym biurze w samym centrum miasta.

  • Dofinansowanie za dojazdy do pracy rowerem lub, jeśli wolisz dojeżdżać samochodem, prywatny, darmowy parking.

  • Dodatkowe benefity – cotygodniowy masaż w godzinach pracy, dofinansowania do obiadów oraz w pełni wyposażona, darmowa siłownia na terenie biura, otwarta 24/7!

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • masaż w pracy

  • dofinansowania dojazdów na rowerach

Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i nawiązać mnóstwo pozytywnych, partnerskich relacji, zapraszamy do nas!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 532 768 399.

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 19 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy