Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rekrutacji (język rumuński)

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. rekrutacji (język rumuński)
    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:WRR/10/17

    Opis stanowiska:

    • Samodzielna realizacja procesu rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
    • Rekrutacja pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla.
    • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
    • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia pracownika.
    • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników.
    • Bardzo dobra znajomość języka rumuńskiego, angielskiego.
    • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie).
    • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
    • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
    • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
    • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
    • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
    • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
    • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem!
    • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! - http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.