Specjalista ds. Rekrutacji (K/M)

Formel D Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jawor, Legnica

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy:

SPECJALISTA DS.REKRUTACJI (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i wyższego szczebla (pracownicy produkcyjny, pracownicy kontroli jakości, operatorzy produkcji, Brygadziści, Manager Projektu, Koordynator Projektu),
  • Aktywne poszukiwanie nowoczesnych kanałów pozyskania kandydatów na stanowiska produkcyjne,
  • Współudział w budowaniu marki pracodawcy i działań marketingu rekrutacyjnego,
  • Współpraca  z agencjami pracy tymczasowej,
  • Współpraca z instytucjami rynku pracy, instytucjami edukacyjnymi i uczelniami technicznymi w całej Polsce,
  • Bieżące prowadzenie i dbanie o poprawność dokumentacji projektu rekrutacyjnego,
  • Współpraca z Hiring Managerami.
WYMAGANIA:
  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnej rekrutacji pracowników w branży produkcyjnej,
  • Praktyczna wiedza na temat nowoczesnych kanałów i narzędzi rekrutacyjno-selekcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza programu Excel,
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na terenie  całej Polski,
  • Proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Skuteczna i terminowa realizacja zadań,
  • Wysoka motywacja oraz zorientowanie na wyniki końcowy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę i pakiet socjalny (współfinansowane: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne; wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Komplet narzędzi pracy wysokiej jakości (telefon, laptop),
  • Pracę w zespole profesjonalistów dla wiodących firm produkcyjnych z sektora Automotive,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw,
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnym środowisku.
Dwuetapowy proces rekrutacyjny: Aplikacja> rozmowa z Koordynatorem działu Rekrutacji => Case study do rozwiązania  => złożenie oferty pracy => witamy na pokładzie!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | Barbara Wolska | ul. Złotoryjska 97 | 59-220 Legnica | Polska
T +48 531 911 803 | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
PARTS AND SERVICE READINESS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy