Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

TPG KatowiceO firmie

TPG Katowice

aleja Roździeńskiego 1a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end. (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, prowadzenie selekcji kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych itp.),

  • administrowanie bazy kandydatów,

  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie działań rekrutacyjnych,

  • wyszukiwanie nowych strategii/źródeł dotarcia do kandydatów,

  • prowadzenie i organizacja szkoleń dla nowo zatrudnionych,

  • udział w procesach PR i Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • skrupulatność, dobra organizacja i zaangażowanie w realizację określonych celów,

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Mile widziane

  • mile widziana komunikatywna znajomość innego/dodatkowego europejskiego języka obcego.

To oferujemy

  • umowę zlecenie/umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do nabytej wiedzy i umiejętności,

  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie, której kultura organizacyjna opiera się na tolerancji i różnorodności (zatrudniamy obywateli z ponad 55 państw),

  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • stabilne zatrudnienie, na które COVID nie ma wpływu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do najlepszych już dziś i wspieraj nas w poszukiwaniu utalentowanych osób!

Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu wielokanałowego zarządzania doświadczeniami Klientów. Teleperformance łączy największe i najbardziej szanowane marki z ich Klientami. Zapewniamy obsługę Klienta, wsparcie techniczne, rozwiązania cyfrowe, analitykę, zaplecze biurowe i inne specjalistyczne usługi aby zapewnić spójne, pozytywne interakcje z Klientami.

Przewiń do profilu firmy