Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji

ALDI Polska

  • Murckowska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALDI Polska

Murckowska 16

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie.

  • Publikacja ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, przeprowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień z prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

  • Tworzenie treści dotyczących rekrutacji.

  • Udział w projektach z obszaru HR.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy na rynku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia kierunkowe).

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska (w tym również doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą direct search).

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Duża samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywane zadania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.

  • Brak okresu próbnego.

  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.

  • Karta przedpłacona do sklepów ALDI.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Pakiet sportowy.

  • Przyjazna atmosfera pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna etap I

2

Rozmowa rekrutacyjna etap II

3

Decyzja o zatrudnieniu

ALDI Polska

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Przewiń do profilu firmy

Pracujemy w trybie hybrydowym

Obecnie, do odwołania, pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dogodny dojazd!

Biura Centrali, znajdują się przy Murckowskiej 16 w Katowicach, co gwarantuje dobry dojazd do pracy dzięki:

- łatwemu wjazdowi na DK86 i autostradę A4,

- możliwości skorzystania z komunikacji miejskiej (kilka linii tramwajowych i autobusowych),

- stacji kolejowej w pobliżu.

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.