Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji

HANY SERVICE POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Hany Service z siedzibą w Rotterdamie poszukuje osoby do działu rekrutacji w biurze w Katowicach. Od 14 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy w branży technicznej.

Podstawowe zadania:

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych, tj. pozyskiwanie i selekcja pracowników, przeprowadzanie - wywiadów telefonicznych z kandydatami, przygotowywanie raportów z rozmów,
  • sporządzanie ogłoszeń w celu pozyskiwania nowych kandydatów.

Od kandydata wymagane jest:

  • doświadczenie w rekrutacji personelu technicznego,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzoną pracę,
  • dobra organizacja pracy i punktualność,
  • dokładność i zaangażowanie,
  • znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji (godnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych ; tekst jednolity z dn. 26.06.2014r., DZ.U. z 2014r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "

Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności firmy Hany Service.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy