Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rekrutacji

Uni-logistics Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do projektów dla branży TSL

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń dotyczących bieżących projektów rekrutacyjnych firmy

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji

  • Budowanie relacji z kandydatami i dbanie o ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego

  • Kreowanie nowych rozwiązań pozyskiwania kandydatów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów z branży TSL – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość pozyskiwania kandydatów metodą direct search

  • Profesjonalizm oraz determinacja w dążeniu do celu

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy przy jednocześnie kilku projektach

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, premie świąteczne

  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów

  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin

  • premie świąteczne

UNI-LOGISTICS jest rozpoznawanym i uznanym kompleksowym operatorem logistycznym, działającym na rynku od 2007 roku. To firma z tradycjami i w 100% z kapitałem polskim. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, transportu drogowego, transportu ponadnormatywnego, logistyki magazynowej i obsługi celnej.

Przewiń do profilu firmy