Specjalista ds. rekrutacji

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 08.11.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 08.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem swoich struktur poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI
    Miejsce pracy: Kielce

    Zadania:

    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, preselekcja i selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą aplikacji,
    • weryfikacja znajomości języka niemieckiego pośród kandydatów aplikujących na oferty pracy
    • aktywne pozyskiwanie kandydatów
    • pozostałe zadania administracyjno biurowe

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • doskonała organizacja pracy
    • orientacja na rozwój i samodoskonalenie
    • poczucie humoru

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku od godz. 09:00-17:00
    • przez pierwsze 2 miesiące praca w systemie home office
    • umowę o pracę
    • pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
    • dobre wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • karnet Multisport
    • pakiety medyczne

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę Opieka-MyCare24 LTD SK, z siedzibą we Warszawie na ul. Poznańskiej 21/48, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego."

    1.           Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w aplikacji jest Opieka-MyCare24 LTD SK, ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa.

    2.           Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail: [email protected] lub pocztą na adres: Grupa VERITAS, ul. Jeździecka 10A, 53-032 Wrocław.

    3.           Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji określonego w ogłoszeniu.

    4.           Informuję, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Grupy VERITAS w odniesieniu do kandydatów.

    5.           Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

    6.           Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

    7.           Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej  wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    8.           Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    9.           Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww. procesu rekrutacji.

    10.         Pana/Pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom- spółkom zrzeszonym w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

    11         Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw Unii Europejskiej i państw spoza Jej obszaru. Nie będą one przetwarzane w sposób zautomatyzowany.