Oferta pracy

Specjalista ds. Personalnych

Goldfinch Investments

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Citronex Trans Energy Sp. z o.o. – to spółka powstała z wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Citronex I Sp. z o.o., która w wyniku podziału prowadzi działalność transportu i spedycji oraz rozwija swoją sieć handlową na rynku obrotu paliwami, usług hotelowo – restauracyjnych, obrotu walutami, kompleksowych usług serwisu ASO MAN oraz usług myjni TIR.

Spółka należy do grupy dużych przedsiębiorstw i zatrudnia ponad 400 osób. Działalność spółki jest kontynuacją biznesu rodzinnego z 30 letnią historią i stanowi gwarancję utrzymania stabilności i rozwoju.

W związku z rozwojem działu HR poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

SPECJALISTA ds. PERSONALNYCH
odpowiedzialny za digitalizację akt osobowych
Miejsce pracy: Zgorzelec

JAKO PRACODAWCA OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe: OK system oraz możliwość ubezpieczenia grupowego

ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU:

  • Digitalizacja akt personalnych
  • Prowadzenie dokumentacji kadro-płacowej
  • Realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych
  • Obsługa procesów związana z zatrudnianiem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umów o pracę
  • Sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. personalnych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w projekcie digitalizacji akt osobowych – mile widziane
  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych oraz MS Office
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista

Goldfinch Investments Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego,
kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.
Świadczymy również usługi outsourcingu procesów biznesowych
dla naszych kontrahentów.

  • Kontakt PL: 504 724 649 lub 504 165 214
  • Kontakt UA: 797 067 001
  • System premiowy
  • Kariera międzynarodowa
  • Rabaty dla pracowników
  • Ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Klasy patronackie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne